Prodyšná montážní páska uzavírací na 4.5 - 10mm

Kód: MB2805/1 MB2805/2 MB2805/3 MB2805/4 Zvolte variantu
Neohodnoceno
7,26 Kč / ks 36,30 Kč / ks 72,60 Kč / ks 198,44 Kč / ks od 7,26 Kč / ks 6 Kč bez DPH 30 Kč bez DPH 60 Kč bez DPH 164 Kč bez DPH od 6 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Varianta

MaxBreather je montážní prodyšná páska

Slouží k utěsnění okrajů komorových polykarbonátových desek a zároveň umožňuje odvod kondenzátu. Lepící vrstva je testována a schválena pro styk s polykarbonátem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Maxbreather je montážní prodyšná páska. Tento typ pásky je běžně používaný v montážních halách, kde produkt napomáhá efektivnímu odvzdušňování po dobu výroby, ale i při zasklívacích pracích, kde slouží k utěsnění okrajů komorových polykarbonátových desek a zárověň umožňuje odvod kondenzátu. Je vyrobena z pevného netkaného polyprénu. Je středně odolná vůči stárnutí a potáhnutá vysoko kvalitním kaučukovým lepidlem citlivým na tlak speciálně vyvinutým pro tuto pásku a typ použití. Lepící vrstva je nanesená na celém povrchu pásky ve vytlačeném vzoru, který imituje perforaci, či umožňuje prodyšnost pásky. Tato patentovaná metoda vytvořila spolehlivé a zároveň prodyšné těsnění. Lepící vrstva je testována a schválena na použití pro styk s polykarbonátem.